Zielone laboratorium

1 LOguj się i Ty! » Zielone laboratorium

 • "4 MINUTY, KTÓRE DECYDUJĄ O ŻYCIU"

  12 października 2016r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbył się finał powiatowy olimpiady z pierwszej pomocy przedmedycznej „4 minuty, które decydują o życiu” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 • JESIENNE SPRZĄTANIE CIESZYŃSKICH REZERWATÓW PRZYRODY ZAKOŃCZONE !!!

  16 września Komisja Ochrony Przyrody, Krajoznawstwa i Turystyki Pieszej Oddziału PTTK „Beskid Śląski” w Cieszynie już XVII raz zorganizowała na terenie naszego miasta „Sprzątanie Rezerwatów Przyrody”.

 • LEKCJA Z ASTRONOMII

  8 grudnia klasy 1a i 1e uczestniczyły w zajęciach w Planetarium Śląskim w Chorzowie. Uczniowie w trakcie seansu poznawali elementy sfery niebieskiej, strukturę i składniki Układu Słonecznego, Naszej Galaktyki, problem odległości we Wszechświecie.

 • OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

  25 listopada w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie zakończyła się piąta edycja Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. W finale regionalnym Karolina Kromczyk z klasy Ib została laureatką drugiego miejsca.

 • PEŁNA MISKA DLA ZWIERZAKA ZE SCHRONISKA

  Akcja zakończyła się na początku grudnia. Każdej klasie dziękujemy za okazane serce i przyłączenie się do zbiórki karmy dla potrzebujących zwierząt. Udało nam się jej zebrać ponad 200 kg!

 • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O ZDROWIU PSYCHICZNYM

  Uczennica naszej szkoły - Karolina Kromczyk z klasy 1 b została laureatką pierwszego miejsca etapu powiatowego V Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym.

 • SUDETY DLA AKTYWNYCH

  W dniach 11-13 października klasa III a brała udział w wycieczce pt. "Sudety dla aktywnych".

  Pierwszego dnia...

 • WARSZTATY CHEMICZNE DLA NASZYCH MŁODSZYCH KOLEGÓW

  30 listopada 2016r. odbyły się warsztaty chemiczne dla uczniów Gimnazjum nr 3 w Cieszynie.

  Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach patronatu, którym nasza szkoła objęła klasę 3c z Gimnazjum nr 3.

 • Wiosenne sprzątanie Rezerwatów Przyrody

  28 marca 2017r.- wyposażeni w worki i rękawice znowu wzięliśmy udział w imprezie zorganizowanej przez Komisję Ochrony Przyrody Zarządu Oddziału PTTK „Beskid Śląski” w Cieszynie oraz Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

Facebook