Właśnie nadszedł ten czas...

ARCHIWUM » ROK SZKOLNY 2016/2017 » 1 LOguj się i Ty! » Skrytka » Właśnie nadszedł ten czas...

Właśnie nadszedł ten czas...

to cytat z jednej z piosenek, które towarzyszyły rozdaniu świadectw. Dzisiejszą uroczystość zakończenia roku szkolnego można określić jednym słowem - wyjątkowa.

Była ostatnią z udziałem dyrektorów w osobach  pana Janusza Łukomskiego - Prajznera i pana Dariusza Gruszki - Probsta. Obaj dyrektorzy schodzą z tej funkcji, którą nieprzerwanie pełnili przez trzy kadencje. Nie zabrakło refleksji, pięknych życzeń i wzruszających momentów, jak choćby tego z udziałem rodziców; pani Beata Branc - Gorgosz odśpiewała znaną i jakże znamienną pieśń Ojcowski dom. Do bukietu życzeń dołączyli uczniowie, w części artystycznej proponując muzyczne dedykacje na trąbkę, skrzypce, flet, a także piosenki. Podczas tej akademii wręczono 94 nagrody i wyróżnienia oraz świadectwa z paskiem dla najlepszych uczniów

Uroczystość uświetniła obecność przewodniczącej Rady Rodziców - pani Renaty Dolniak oraz jej wystąpienie. Ważnym akcentem było też symboliczne przekazanie stanowisk dyrektorskich pani Jolancie Macurze, która wskazała swoją zastępcę w osobie pani Eweliny Klimek- obie panie  kwiaty i serdeczne słowa skierowały do ustępujących dyrektorów.

Mottem dla prowadzącej dzisiejszą uroczystość – pani Agaty Ogórek były słowa Friedricha Schillera: Kluczem do edukacji jest przeżycie piękna i niewątpliwie byliśmy udziałem takiego.

Można już tylko dodać życzenia udanych wakacji licealistom i pogodnego urlopu wszystkim nauczycielom!

Facebook