Wciąż pozostajemy na scenie z Mistrzem!

ARCHIWUM » ROK SZKOLNY 2016/2017 » 1 LOguj się i Ty! » eduKreacja » Wciąż pozostajemy na scenie z Mistrzem!

Od lat korzystamy z zaproszenia do udziału w warsztatach teatralnych w Teatrze im A. Mickiewicza. Projekt, który urodził się w 1998 roku, obchodził właśnie jubileusz swojej 18!!

Nie schodzimy ze sceny!

Przypominamy; w tej edycji graliśmy zaproponowaną przez warszawskich aktorów sceny SPEKTRUM Edukację Rity. Krótką etiudę poprowadził reżyser Andrzej Strzelecki, a w roli naszych aktorów Weronika Holeksa z kl. 1b i Stanisław Chucher z kl.2a {Spektakl "Edukacja Rity" oparty na angielskiej sztuce Willy'ego Russella jest historią pary bohaterów, których różni niemal wszystko: wykształcenie, status społeczny, podejście do życia. On jest zrezygnowanym, zgorzkniałym, topiącym smutki w alkoholu pracownikiem naukowym, ona - ambitną, rozentuzjazmowaną, poszukującą siebie dziewczyną z ubogiej dzielnicy - jego uczennicą.}

Te warsztaty były wyjątkowe pod każdym względem; graliśmy z dekoracją ustawioną już do wieczornego spektaklu, a na dodatek widzowie towarzyszyli aktorom podczas próby generalnej. Piotr Fronczewski i Katarzyna Ucherska dali się podglądnąć w dwugodzinnej sztuce na krótko przed premierą.

 

Dziękujemy!! wciąż wspominając tę teatralną przygodę.

Weny twórczej i powodzenia w dalszych projektach scenicznych życzymy opiekunowi naszego teatru - pani Agacie Ogórek.

Facebook