Sportowe zmagania z piłką

1 LOguj się i Ty! » Sport mix » Sportowe zmagania z piłką

W dniu 14.02.2017 roku odbyły się Mistrzostwa Cieszyna Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców rozgrywane na hali sportowej UŚ w Cieszynie. W pojedynkach grupowych reprezentacja naszej szkoły przegrała z II LO Cieszyn 6:15 i wygrała ZSEG Cieszyn 9:6 zajmując II miejsce w grupie. W finałowym pojedynku pokonała ZS im. W. Szybińskiego 12:6 zajmując III miejsce w turnieju.

Skład reprezentacji: Piwowarczyk Łukasz, Zamora Stanisław, Santarius Mateusz, Holisz Remigiusz, Husarek Krzysztof, Żmudka Marcin, Wigezzi Mateusz, Tomczak Tomek, Kuczera Daniel, Hanzel Jakub, Pytliński Kacper, Tobiasz Michał, Dyrda Antoni, Gabzdyl Seweryn, Suchanek Igor.

Dwa dni później odbyły się zawody grupowe Mistrzostw Cieszyna Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców. Nasza reprezentacja przegrała z II LO w Cieszynie 0:2, ZSEG w Cieszynie 0:2 i wygrała ZDZ Cieszynie 2:0 w zajmując III miejsce i tym samym zakończyła swój udział w zawodach.

Skład reprezentacji: Wyka Szymon, Janik Konrad, Kuczera Daniel, Sitek Stanisław, Glajcar Piotr, Wigezzi Mateusz, Szostek Szymon, Skrzypoń Mateusz, Sulawa Paweł, Machinko Adam, Toman Michał.

Nad reprezentacją czuwał nauczyciel wychowania fizycznego -  Rafał Gomoła.

Wszystkim naszym sportowcom dziękujemy za zaangażowanie i ducha walki sportowej!