Skrytka

ARCHIWUM » ROK SZKOLNY 2016/2017 » 1 LOguj się i Ty! » Skrytka

 • W najbliższy czwartek finał Konkursu „Jonasz”

  W najbliższy czwartek, 9 marca, o godz. 10.00, w sali gimnastycznej odbędzie się etap finałowy XX Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” dla szkół ponadgimnazjalnych.

 • Właśnie nadszedł ten czas...

  to cytat z jednej z piosenek, które towarzyszyły rozdaniu świadectw. Dzisiejszą uroczystość zakończenia roku szkolnego można określić jednym słowem - wyjątkowa.

  Była ostatnią z udziałem dyrektorów w osobach pana Janusza Łukomskiego - Prajznera i pana Dariusza Gruszki - Probsta. Obaj dyrektorzy schodzą z tej funkcji, którą nieprzerwanie pełnili przez trzy kadencje. Nie zabrakło refleksji, pięknych życzeń i wzruszających momentów.

 • ZAWITALIŚMY DO WROCŁAWIA

  26 września 2016r. klasa 1A udała się na wycieczkę integracyjną do Wrocławia. Głównym celem wyjazdu było zwiedzanie wrocławskiego ZOO wraz z oceanarium.

 • Znowu najlepsi

  20. edycję Konkursu Biblijnego „Jonasz” wygrali nasi uczniowie. To już kolejny raz, gdy laureatem 1. miejsca zostaje Paweł Grzybek, otrzymując główne trofeum – statuetkę Jonasza. Tuż za Pawłem, z różnicą jednego punktu jest Marianna Sowa. W ścisłej czołówce znaleźli się także trzej inni laureaci: Szymon Szostek, Maciej Koch i Dorota Tomica.

 • ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

  Z okazji Święta Edukacji Narodowej

  wielu sukcesów zawodowych i osobistych,

  wytrwałości w realizowaniu życiowych celów,

  spełnienia najskrytszych marzeń

  oraz uśmiechu każdego dnia

  wszystkim pracownikom naszego Liceum 

  życzy Samorząd Uczniowski

Facebook