Segregator

ARCHIWUM » ROK SZKOLNY 2016/2017 » 1 LOguj się i Ty! » Segregator

 • GIMNAZJUM NR 3 JEST Z NAMI!

  W dniu 5 października 2016 r. mgr Danuta Łabaj, Dyrektor Gimnazjum nr 3 z klasami integracyjnymi w Cieszynie i mgr Janusz Łukomski-Prajzner, Dyrektor I LO im. A. Osuchowskiego podpisali umowę o współpracy dydaktycznej między szkołami

 • I LO im. A. Osuchowskiego PO RAZ KOLEJNY WŚRÓD NAJLEPSZYCH LICEÓW W POLSCE

  Na początku stycznia 2017r. poznaliśmy najlepsze licea i technika w Polsce. To już XIX odsłona Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przeprowadzanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

  Nasza szkoła zajęła 177 miejsce w Polsce i 19 w województwie śląskim. Po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł SREBNEJ SZKOŁY 2017.

 • Konkurs na stanowisko dyrektora I LO im. A. Osuchowskiego w Cieszynie

 • Logo szkoły - Konkurs

  Samorząd uczniowski ogłasza konkurs na logo szkoły. Najlepszy projekt będzie wykorzystany jako logo OSUCH STYLE. Planujemy stworzyć linię ubrań oraz gadżetów, które pokażą naszą jedność! Pamiętajcie, liczy się kreatywność! Prace przyjmujemy tylko w formie grafiki komputerowej, najlepiej w jednym kolorze. Liczymy na was! 

 • OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY TAKŻE U NAS

  19.10.2016r. p. Monika Pietraszko - doktorantka na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, przeprowadziła prelekcje pt. "Ścieżka kariery naukowej. Moja pasja krokiem do kariery zawodowej" dla uczniów klas III medycznych I LO.

 • REFORMA EDUKACJI

  Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej można znaleźć informacje dotyczącej planowanej reformy edukacji. Poniżej link do strony:

  www.reformaedukacji.men.gov.pl

Facebook