Ściana talentów i pasji I LO - Radek Stojda i gitarowa pasja

AKTUALNOŚCI » Ściana talentów i pasji I LO - Radek Stojda i gitarowa pasja

Radek Stojda, uczeń klasy 1A o profilu matematyczno-fizycznym, to młody, utalentowany gitarzysta, który od najmłodszych lat realizuje swoją pasję związaną z grą na gitarze. Już w wieku 3 lat wiedział, że w przyszłości chce zostać światowym gitarzystą. Zatem gdy ukończył 7 lat rozpoczął naukę na gitarze klasycznej, a rok później elektrycznej. Pod okiem muzycznych ekspertów jak np. Jacek Królik czy Jan Borysewicz rozwija swój ogromny talent, a z tym ostatnim występował na scenie. Ponadto Radek grał już przed uznanymi zespołami: PERFECT, LEMON, 2PLUS1, PIOTR NALEPA BREAKOUT TOUR.

Bardzo chętnie bierze udział w eventach , festiwalach czy przeglądach muzycznych, z których wraca z nagrodami i sukcesami. Ceniony jest za świetną pamięć muzyczną, własne aranżacje, ogromną pracowitość, skromność i wspaniały kontakt z publicznością. Jego własnych aranżacji można posłuchać na facebookowym fanpage’u Radek Stojda i kanale youtube.

Dziennik Zachodni ogłosił plebiscyt "Pokaż Talent", w którym można głosować na Radka (obecnie 3 miejsce na Śląsku) do 14 maja. Pięciu muzyków przechodzi dalej: do wojewódzkiego, a potem ogólnopolskiego finału. Żeby zagłosować wyślij SMS KMS.20 na numer 72355 (2,46zł z VAT)

Polecamy także ostatni koncert on-line w ramach “Ustrońskiej Majówki”

">

Facebook