Etiudy filmowe

ARCHIWUM » ROK SZKOLNY 2017/2018 » Etiudy filmowe

Pierwsze klasy mają za sobą pierwszy miesiąc nauki; na dobre są już uczniami naszej szkoły; w czwartek (12.10.2017r.) jednak odbyły się tradycyjne „otrzęsiny”, które pozwoliły na integrację ze szkołą w formie zabawy. Tym razem klasa 2b (ubiegłoroczny laureat) przygotowała projekt

Osuchowski Festiwal Filmowy i szkolny happening był podporządkowany konkurencjom filmowym z wykorzystaniem znanych i popularnych tytułów. Nie zabrakło filmowej muzyki w wykonaniu uczniów, plakatów do filmów czy mini etiud z wykorzystaniem fragmentów filmów, które przygotowywali pierwszoklasiści. Na konkursowym jury wrażenie robiły również stroje uczniów starannie dobrane do wylosowanego przez siebie tytułu. Zdarzyła się nawet konkurencja w języku włoskim - to język, który w tym roku szkolnym jest dodatkowym fakultetem proponowanym klasie o profilu geograficzno - europejskim.

OFF dzięki sprzyjającej pogodzie miał swój finał na Cieszyńskiej Wenecji - nie zabrakło czerwonego dywanu dla zwycięzców! Laureatami Osuchowskiego Festiwalu Filmowego okazali się uczniowie klasy 1b! Serdecznie gratulujemy! Nagrodę Złotej maski ufundowali uczniowie z samorządu szkolnego. Pani dyrektor Jolanta Dawidowicz - Macura symbolicznie pasowała ekipę Piratów z Karaibów na uczniów społeczności naszego Osucha.

Były jeszcze słodycze ufundowane przez Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. ze Skoczowa.

Serdecznie dziękujemy!

Facebook