AKTUALNOŚCI

 • 001[2].jpg

  Turniej FIFA 17

  We wtorek, 4 kwietnia, został rozegrany w murach Osucha I Turniej Gier Komputerowych - FIFA 17. Do elektronicznej rywalizacji przystąpiły 32 osoby. Rozegrano 31 meczy w przeciągu 5 godzin, co pozwoliło wyłonić najlepszego gracza, którym okazał się Mateusz Wigezzi z 3c.

 • noc_filmowa13.jpg

  Noc filmowa

  Prima Aprillis został powitany w Osuchowskim w wielkim stylu! Z 31 marca na 1 kwietnia w naszej szkole odbyła się noc filmowa. Przybyło na nią około 65 uczestników. Dobry humor nie opuszczał nas przez całą noc.

 • proj_his09.JPG

  „Tęsknota” - szkolny projekt historyczny

  Tęsknota” to tytuł tegorocznego projektu historycznego, którego finał odbył się 31 marca 2017 r. Projekt powstał z zachowanych listów i pamiętników rodzin katyńskich, a praca nad nim trwała dwa miesiące. Projekt poświęcony był żołnierzom pomordowanym w Katyniu oraz Żołnierzom Wyklętym.

 • gren_1.jpg

  Poszerzamy horyzonty

  30 marca 2017r. uczniowie klas biologiczno-chemicznych uczestniczyli w warsztatach w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie. Szczególnie interesujące były pracownie badań nad komórkami nowotworowymi, jak i wykład na temat nowych leków.

 • zabrze1.jpg

  Byliśmy w Zabrzu...

  W dniach 28 i 29 marca cztery klasy trzecie naszej szkoły pojechały do Teatru Nowego w Zabrzu, aby tam obejrzeć sztukę "Tango" Sławomira Mrożka. Dodatkowo uczniowie klasy 3beta mieli okazję zobaczyć wystawę "Human Body" w Katowicach.

 • cosinus.png

  Zobaczyć matematykę

  Jury konkursu "Zobaczyć Matematykę" zakwalifikowało 16 prac do finału IX edycji, wśród których znalazła się praca Dawida Najdy z 2a, pt. "Wykresator - zobaczyć funkcje". Spośród finalistów do 10 kwietnia 2017r. wyłonieni zostaną laureaci konkursu.

   

 • Wiadomości...

  Poprzednich wiadomości szukaj w zakładce 1 LOguj się i Ty!

Facebook