5. Bożonarodzeniowy The Osuch X-factor

SAMORZĄD » SAMORZĄD 2016/2017 » Działania SU w I semestrze roku szkolnego 2016/2017 » 5. Bożonarodzeniowy The Osuch X-factor

Dnia 22 grudnia odbył się w naszej szkole Bożonarodzeniowy X-Factor. Każda klasa miała przygotować wylosowaną piosenkę. Oceniany był nie tylko talent wokalny, ale również pomysł na utwór oraz kreatywność. Rywalizacja była na wysokim poziomie, każdy występ oceniali jurorzy w skład którego wchodzili: Pan profesor Tadeusz Toman, Iga Olenycz oraz Tomasz Głowinkowski.

Od zawsze wiemy, że Osuchowski jest kopalnią talentów, więc trudno było wyłonić zwycięzców. Wśród wszystkich biorących udział klas wyłoniono ex aequo trzy I miejsca. Wśród znakomitych wygranych znalazły się klasy: 1c, 1f, 3b

Podczas poranka bożonarodzeniowego miało miejsce także rozstrzygnięcie 3 konkursów.

W zbiórce karmy przodowała klasa 1c.

Zwycięzcami konkursu fotograficznego, który odbył się 6 grudnia zostały klasy 1a i 2β. Nagrodzona wyróżnieniem została także Marlena Michalska.

Poznaliśmy również wyniki konkursu na świąteczne udekorowanie klas. I miejsce zajęła klasa 1a, II miejsce zajęła klasa 3b, III miejsce zajęła klasa 3c, wyróżnienie zdobyła także klasa 1f.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy:)

Facebook